Search
sobota 25 Maj 2019
  • :
  • :

Zaoszczędź z projektantem wnętrz

Planując zmianę mieszkania mamy do wyboru kilka dróg: wynajem, kupno z rynku wtórnego lub kupno z rynku pierwotnego. Wynajem wydaje się być najtańszą opcją – pamiętaj jednak, że za cenę wynajmu mógłbyś spłacać ratę kredytu i mieć mieszkanie na własność. Decydując się na zakup mieszkania pojawiają się wątpliwości co jest bardziej opłacalne – zakup mieszkania z rynku wtórnego czy może zakup nowego mieszkania od dewelopera?

Jeśli masz większe fundusze polecam zdecydowanie zakup nowego mieszkania. Nowe mieszkania budowane są z lepszych, innowacyjnych materiałów, często posiadają windy i podziemne garaże, a także przyjemnie zagospodarowaną okolicę. Nowe mieszkania możesz też urządzić po swojemu – sam możesz zaplanować rozmieszczenie pomieszczeń, wygląd podłóg itp. Urządzenie mieszkania od dewelopera jest tańsze niż remont starego mieszkania z rynku wtórnego.

Jeżeli chcesz, aby aranżacja mieszkania miała przysłowiowe “ręce i nogi” skorzystaj z usług, jakie oferuje projektant wnętrz (np. firma Orange Studio z Krakowa). Jeśli wydaje Ci się, że projektant wnętrz to niepotrzebny wydatek musisz wiedzieć, że projektanci poprzez zastosowanie sprytnych rozwiązań i dostępnych dla nich zniżek w sklepach meblowo-dekoracyjnych mogą dla Ciebie naprawdę sporo zaoszczędzić. Dodatkowo aranżacja mieszkania wykonana przez profesjonalnego projektanta sprawi, że Twoje mieszkanie będzie nie tylko gustownie urządzone, ale też niezwykle funkcjonalne. Dobry projektant uwzględni potrzeby wszystkich domowników i nie pozwoli na zmarnowanie choćby jednego centymetra kwadratowego Twojej przestrzeni.

Warto wiedzieć, że urządzając mieszkanie z projektantem możesz określić budżet, jaki chcesz przeznaczyć na urządzenie wnętrza. Projektant wnętrz doradzi Ci, jakie produkty możesz kupić taniej, a w które powinieneś zainwestować większą kwotę pieniędzy. Dodatkowo dzięki projektantowi unikniesz wpadek w postaci wyboru złych mebli, kolorów i dodatków. Złe wybory oznaczają zwykle dodatkowe koszty i stratę czasu – korzystając z usług biura projektowego masz pewność, że wszelkie decyzje w zakresie urządzenia mieszkania są skrupulatnie przemyślane.

Zbyt mała łazienka lub zbyt wysokie pomieszczenia to dla projektanta wnętrz żaden problem – projektant wnętrz zna masę sztuczek na optyczne powiększenie lub pomniejszenie pomieszczenia. Aranżacja mieszkania z projektantem to inwestycja, która zaprocentuje modnym, wygodnym i funkcjonalnym wnętrzem.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *