Search
poniedziałek 24 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Ślub – wielki dzień czy może wielki stres?

Zostało kilka godzin do najważniejszego dnia w Twoim życiu. Denerwujesz się? Nie możesz usiedzieć w jednym miejscu? Chciałbyś mieć to już za sobą a nerwy nie pozwalają Ci pozbierać myśli? Doskonałym sposobem na pozbycie się negatywnych emocji jest szczera rozmowa z bliskimi oraz przygotowanie solidnego planu działania w postaci szczegółowej listy. Ważny jest też oczywiście przydział obowiązków i rozdzielenie odpowiedzialności na wszystkich organizatorów przyjęcia.

A co zrobić jeśli dotychczasowe nasze posunięcia nie pomagają? Wyjściem z takiej sytuacji może być po prostu zwykły sen bądź udanie się wcześniej do odpowiedniego specjalisty. Aby poczuć zdrową energię musimy tego chcieć. Wyłączyć myślenie o rzeczach mniej ważnych i zrelaksować się. Bardzo popularnym zabiegiem jest terapia kolorów. Niebieski to kolor, który pozytywnie wpływa na człowieka, potrafi odstresować i zneutralizować szkodliwe promieniowanie.

Jeśli stres nie daje Ci żyć, wystarczy, że przez kilka minut dziennie spojrzysz w niebieski punkt czy to na niebie czy też na tapecie w pokoju a z pewnością poczujesz się lepiej. Terapia jest sprawdzona a przede wszystkim chodzi o umiejętność skupienia się i korzystania z dobroczynnej energii. Kolejną opcją są oczywiście sprawdzone ziołowe leki. Wiele firm oferuje produkty, które w kilka godzin potrafią poprawić samopoczucie i sprawią, że stres minie. Pamiętajmy jednak o tym, że nie każde zioła działają od razu i na pewno nie pomogą nam kilka godzin przed ślubem a co najwyżej ukoją na chwilę stres. Wybór należy do każdego indywidualnie.

Prawdę mówiąc stres w dniu ślubu to taki sam stres jak przed maturą czy egzaminem państwowym na prawo jazdy, także kilka mocnych wdechów i wszystko powinno się udać. Szczególnie jeśli partnerka okazała się drugą połową a jak wszyscy wiemy miłość potrafi pokonać wszystkie problemy. Możemy również pomyśleć w innym kierunku. Jak będziemy czuć się w środku, kiedy już będzie po wszystkim? Przekonajcie się sami i zobaczcie ile szczęścia i radości może dać “stresujący ślub”.

PS: Organizując ślub warto pomyśleć o kupnie niepowtarzalnych, ręcznie robionych zaproszeń ślubnych i weselnych, na przykład w sklepie z zaproszeniami orchid.com.pl – może dzięki świadomości, że goście dostali tak wyjątkowe zaproszenia będziesz się mniej stresować?
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *