Search
niedziela 23 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Ślub i wesele, jak to wszystko ogarnąć?

Ślub i przyjęcie weselne, trwa tylko dwadzieścia cztery godziny, a przygotowania do tego dnia, mogą trwać nawet latami. To taki mały paradoks, który potrafi nie mało zszokować. A już na pewno zaskakuje nieświadomych niczego narzeczonych, którzy nie spodziewają się, aż tylu obowiązków. Najprościej było by powierzyć to zadanie agencji, która zajmuje się organizacją ślubów i wesel, ale nie jest to najbardziej ekonomiczne wyjście. Satysfakcja z zorganizowania samodzielnie własnego ślubu i wesela jest najlepszą zapłatą dla narzeczonych. Jeśli jeszcze ten dzień zakończy się całkowitym sukcesem, to będzie największa i najlepsza rekompensata naszego trudu. Na początku zajmujemy się ustaleniem daty ślubu z księdzem. Kolejne decyzje bazują na tym ustaleniu, więc warto szybko się tym zająć. Potem czeka nas wycieczka po okolicy w poszukiwaniu godnych uwagi domów weselnych, aż wreszcie wybór tego najodpowiedniejszego.

Fotografia ślubna

Każdy chce zatrzymać czas i najpiękniejsze momenty z wydarzeń tego wyjątkowego dnia, dlatego potrzebujemy fachowca przed duże “F”. Takowego znajdziemy w wyszukiwarce Google, która sprawdza się w każdej sytuacji. Wystarczy, że wpiszemy frazę >fotograf ślubny< , a wyszukiwarka wykona za nas najcięższą pracę i dobierze dla nas same interesujące wiadomości z tej dziedziny. Mamy bardzo ułatwione zadanie, gdyż pozostaje nam tylko to wszystko przeglądnąć i dokonać selekcji. Spośród faworytów, wybieramy tego jedynego fachowca, który niczym magik, będzie pracować z aparatem, a efekty tej pracy będą widoczne na zdjęciach.

Fotografia Ślubna - Kielce

Fotografia Ślubna – Kielce – http://www.nasdwoje.com.pl/

Złote zasady

Mając zapas czasu, możemy pozwolić sobie na podejmowanie decyzji w spokoju, bez pośpiechu i stresu. Koszmarem byłoby, gdybyśmy musieli w ostatnich chwilach zajmować się jakimiś ważnymi sprawami i bez przemyślenia podpisywać podejmować wiążące decyzje. Kolejna sprawa to zachować trzeźwy rozum w każdej sytuacji. Podczas planowania i organizacji, może nas ponieść magia tego dnia i zaczniemy wydawać pieniądze bez opamiętania. To bardzo zgubne podejście, gdyż uroczystość trwa jeden dzień, a długi i debety jakich sobie narobimy, zostaną z nami na dłużej. Nie chcemy przecież wchodzić w nowe życie z długami. Czas po ślubie jest to sielankowy okres, nie ma mowy tu o żadnych problemach i przeszkodach. Jest to czas dla nas, dla świeżo upieczonych małżonków, nie możemy pozwolić, aby coś zmąciło ten spokój. Dlatego warto zaangażować się w 100% przed ślubem w przygotowania, aby potem mieć komfort.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *