Search
sobota 25 Maj 2019
  • :
  • :

Reklama w formie słodyczy

W czasach, kiedy firmy biją się o klienta, starając się zyskać jego zaufanie i sympatię, uważa się, że każda forma reklamy jest dozwolona. Bardzo popularne są ostatnimi czasy podarunki reklamowe, drobne gadżety, które mają ucieszyć klientów. Zazwyczaj są to smycze do kluczy, breloki czy długopisy sygnowane nazwą firmy. Warto jednak wykorzystać miłość ludzi do słodyczy i połączyć te dwie rzeczy – reklamę i słodkości.

Słodycze dla firm
Są bardzo skuteczną formą promocji firmy. Najczęściej przybierają formę małych czekoladek, cukierków bądź lizaków. Mają na celu budowanie pozytywnych skojarzeń z reklamowaną marką oraz wzbudzanie sympatii klientów. Mało kto będzie się w stanie oprzeć uroczej czekoladce lub kuszącym landrynkom owocowym. Przy okazji, takie czekoladki są doskonałym nośnikiem informacji o firmie. Na ich opakowaniu można umieścić nie tylko jej nazwę, ale także adres, numer telefonu, rodzaj działalności czy przyświecające jej motto.

Miłość do czekolady, która charakteryzuje wielu ludzi sprawia, że czekoladki reklamowe są bardzo skuteczną formą reklamy. Mogą występować w postaci pojedynczej kostki lub całej tabliczki zapakowanej w firmowe opakowanie. Delikatny smak mlecznej czekolady z pewnością wzbudzi pozytywne skojarzenia nawet w najbardziej wybrednym kliencie.

Ciastka reklamowe są pewnego rodzaju nowością. Dostępne są w wielu smakach, a miłośnicy zdrowego żywienia mogą wybrać nawet ciastka owsiane. Ciekawostkę jest jadalny nadruk na ciastkach, który może zawierać ważne, marketingowe informacje.

Cukierki są chyba najczęściej spotykaną formą słodkich podarunków. Miętowe drażetki czy owocowe landrynki mogą trafić do wielkiego słoja i być zawsze pod ręką klienta. Docenią je zwłaszcza klienci z dziećmi.

Napoje reklamowe

Są przydatne zwłaszcza w gorące dni, kiedy butelka wody lub soku podarowana klientowi może nie tylko wzbudzić w nim pozytywne odczucia, ale również skutecznie ugasić pragnienie.

Spragnieni dawki energii mogą ucieszyć się z napoju izotonicznego lub energetycznego sygnowanego nazwą firmy.

Napoje reklamowe to również kawa i herbata, które piją niemal wszyscy.

Ślubne słodycze

Producenci słodyczy reklamowych przekonują, że mogą one także stanowić świetny podarunek dla gości weselnych. Z pewnością miłym gestem jest ułożenie obok ich nakryć na stołach lizaka czy cukierka dla każdego z nich. Oczywiście, można do nich dołączyć podziękowania za przybycie na uroczystość.

Zobacz też: Napoje reklamowe | https://superslodycze.pl/kategoria-produktu/napoje-reklamowe/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *