Search
wtorek 25 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Organizowanie własnego ślubu

Organizacja własnego ślubu to nie lada wyzwanie. Kwoty, które musimy na ten cel przeznaczyć zazwyczaj przewyższają nasze miesięczne dochody. Jak możemy rozwiązać taki problem? Warto pomyśleć o dodatkowym przypływie pieniędzy, które mogą zagwarantować banki. Ślub to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu a jeśli chcemy by każdy je na długo zapamiętał, należy zadbać o najmniejsze szczegóły.

Powodem tego stają się poszczególne elementy ślubu, który stanowi swoistą studnię bez dna. Przyszli nowożeńcy, którzy potrzebują dopływu gotówki mogą jak już powiedziałem skorzystać z usług przeróżnych banków bądź też zrobić biznes plan wszystkich kosztów. Bardzo często banki proponują minimum formalności i wysoką sumę kredytu bez zaświadczeń o dochodach. Pożyczkę można uzyskać już bez poręczycieli do kwoty przekraczającej 150 tysięcy złotych a na życzenie klienta bank rozłoży raty nawet na 10 lat, daje to szansę na osiągniecie znikomej wartości raty płaconej miesięcznie.

Niecierpliwi, których zobowiązania finansowe obligują do uzyskania pożyczki jak najszybciej, mogą liczyć na uzyskanie pieniędzy tego samego dnia. Co wybierzemy? Każdy ma indywidualne potrzeby, stąd też wachlarz wyborów jest nieograniczony.

Osoby, które chcą się zabezpieczyć, powinny wykupić ubezpieczenie od utraty pracy czy ubezpieczenie na życie. Interesujący jest fakt, że minimalny wymagany dochód wynosi zaledwie 800 złotych a bank akceptuje też dochody z umów zlecenie i umów o dzieło daje to szansę dla osób, które uzyskują pensję nie tylko z standardowej umowy o pracę.

Podsumowując jeśli planujecie wielki ślub z dużą liczbą gości kredyt w banku to dobra forma rozwiązania problemu. Jednak warto pomyśleć czy drogie alkohole, przytulny dworek i wypożyczona limuzyna to spełnienie naszych najskrytszych marzeń? A co jeśli nagle dojdziemy do wniosku, że miłość naszego życia okazała się wielką klapą? Dorośli potrafią się porozumień w pewnych kwestiach, jednak kiedy doliczamy do tego zobowiązania finansowe już nie jest tak kolorowo. Zanim więc zrobimy zakupy w sklepie ślubnym (np. weseliana.pl biorąc na nie pożyczkę, lepiej się dwa razy zastanówmy czy nie lepiej urządzić skromniejszą uroczystość, i nie zadłużać się na ślub i wesele.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *