Search
sobota 25 Maj 2019
  • :
  • :

Nieumiejętne manipulowanie wyglądem

Manipulowanie swoim wyglądem nie zawsze przynosi dobre efekty. Może się okazać, że robimy to wysoce nieumiejętnie i efekt jest godny pożałowania. Niektóre kobiety pragną na przykład spróbować swoich sił jako stylistki i zaskoczyć wszystkich kreatywnym strojem.

W takiej sytuacji bardzo łatwo jest popełnić gafę i założyć na siebie coś, co bardziej przypomina łach zerwany z bezdomnego albo z cyrkowego klauna niż prawdziwe ubranie. Czasami lepiej zdać się na porady profesjonalistów, zamieszczane w przeróżnych magazynach. Taki sam efekt może mieć operacja plastyczna. Niektóre panie chcą tylko nieznacznie poprawić swój wygląd i wydają całą masę pieniędzy, byleby tylko trochę bardziej podobać się samej sobie i innym. Zdarza się, że rezultat jest wręcz odwrotny.

Silikonowe usta są zbyt duże, a silikonowe piersi nierówne. Botoks wstrzykiwany w skórę twarzy może zrobić z niej nieruchomą maskę, która wygląda po prostu upiornie. Przedłużanie włosów to kolejna z takich niby to niewinnych manipulacji własnym wizerunkiem. Bardzo łatwo jest dobrać zły odcień sztucznych włosów, taki, który tylko w niewielkim stopniu przypomina nasz naturalny kolor. Wówczas od razu rzuca się w oczy, że same nie wyhodowałyśmy sobie takich pięknych pukli sięgających aż do pasa.

Poza tym umiejętne ich doczepienie to sprawa dosyć skomplikowana. Sztuczna czupryna może nam na przykład odpaść w trakcie szalonego tańca. Z tych powodów może lepiej sobie przedłużanie włosów darować.