Search
czwartek 25 Kwiecień 2019
  • :
  • :

Meble dla pokoleń

Nasza firma produkująca meble działa na rynku od 1890 roku, gdy mój pradziadek zajął się tym rzemiosłem i rozpoczął ręczną produkcję mebli. Z pokolenia na pokolenie przekazywana została wiedza o produkcji mebli. Najpierw pradziad działał na lokalnym terenie tworząc meble dla siebie, rodziny oraz sąsiadów. Następnie mój dziadek rozszerzył zakres usług jak i obszar działania na całe województwo w którym mieszkamy. A dziś wraz z ojcem produkujemy i sprzedajemy meble na zamówienie na całym świecie.

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy ręcznie co sprawia, że są unikatowe. Tworzeniem mebli w naszej firmie zajmuje się tylko nasza rodzina oraz kuzynostwo. Meble są robione z pasją, z najwyższej jakości drewna, lakierów, obić, narzędzi, aby mogły Państwu służyć przez lata oraz być przekazywane z pokolenia na pokolenie tak jak nasza firma przechodziła w ręce młodszego pokolenia. W swoim portfolio posiadamy wykonane meble dla największych sław tego świata, polityków, sportowców. Referencje znajdziecie Państwo naszej stronie w zakładce referencje.

U nas możecie Państwo kupić wszystkie rodzaje mebli: kuchenne, łazienkowe, do sypialni, salonu, przedpokoju, na zamówienie, na wymiar, wzory z naszych katalogów. Zajmujemy się także produkcją mebli na wysoki połysk. Lakiery, ich jakość oraz odcienie posiadamy u Nas na miejscu dzięki czemu możemy Państwu zademonstrować jak dany mebel będzie wyglądał po szlifowaniu, lakierowaniu oraz w danym odcieniu. Meble na wysoki połysk są staranie zabezpieczane po lakierowaniu folią którą po przetransportowaniu na meble się ściąga. Zabezpiecza ona przez niepożądanym zarysowaniem się mebli. Współpracujemy z producentami najwyższej jakości materacy do łóżek.

leave-room-825317_640

Materace do spania możecie także kupić u nas co będzie się wiązało z dużym rabatem, gdyż dzięki naszym zamówieniom wynegocjowaliśmy wysokie upusty u producentów co sprawia, że propozycje zakupów u nas stają się bardzo atrakcyjne. Ponadto produkujemy także zestawy wypoczynkowe. Nasz zestaw wypoczynkowy ze skóry stroi w gabinecie Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Możecie go Państwo zobaczyć na zdjęciach podczas przyjęć zagranicznych delegacji przez Głowę USA. Posiadamy wszelkie możliwe obicia do wypoczynków, sof, foteli, puf. Wszystkie obicia są najwyższej jakości, ściągamy je dla Państwa poprzez naszych pośredników z całego świata od wiodących producentów znajdujących się na tym rynku. Wszystkie próbniki tkanin oraz skór posiadamy u siebie w Sklepie, dlatego gorąco zapraszamy do odwiedzenia nas.

Istnieje również możliwość abyśmy przyjechali do Państwa z całym asortymentem, wymierzyli przestrzenie pod meble oraz przygotowali wycenę w ciągu 3 dni roboczych. Współpracujemy również z instytucjami finansowymi, które mogą pomóc Państwu w zakupie na dogodnie rozłożone raty. System ratalny z niskim oprocentowaniem, co też jest naszą zasługą dzięki ogromnej ilości kupujących, co pozwala na zmniejszanie kosztów uzyskania oraz oprocentowania rat. Posiadamy własny transport, dzięki czemu nie musicie się Państwo zajmować wynajmem meblowozów, aby dostarczyły Wam gotowe meble na miejsce. Wyspecjalizowana ekipa pomoże zamontować meble tam gdzie sobie Państwo życzą.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie http://kochamymeble.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *