Search
środa 24 Kwiecień 2019
  • :
  • :

Kwiaciarnia w internecie

W internecie możemy kupić naprawdę wszystko. Większość z nas już dawno przeniosła się do sieci z większością zakupów. Przez internet kupujemy artykuły spożywcze, ubrania dla nas i dla całej rodziny, a także sprzęt elektroniczny, meble i wszelkiego rodzaju akcesoria. Zakupy w sieci są szybsze, prostsze, wygodniejsze i – co bardzo istotne – najczęściej sporo tańsze niż w tradycyjnych sklepach.

crocus-555360_640

Jednak do produktów, które wciąż dość rzadko kupujemy przez internet są kwiaty. Powinno się to zmienić, ponieważ kwiaciarnia internetowa jak rogatka.pl to same korzyści dla klientów. Zazwyczaj każdy z nas odwiedza kwiaciarnię co najmniej kilka razy w roku. Kwiaty kupujemy na urodziny i imieniny naszych bliskich, na śluby przyjaciół, na pogrzeby bliższych i dalszych znajomych oraz członków rodzin, a także na randki lub po prostu do domu, aby go upiększyć świeżym bukietem.

Zazwyczaj robiąc zakupy w tradycyjnej kwiaciarni nie wiemy jaki dokładnie produkt dostanie.

Najczęściej wybieramy pierwszą z brzegu kwiaciarnię, nie znając dokładnie jakie umiejętności prezentują jej pracownicy i jaką ofertę posiada. Czasem końcowy efekt jest opłakany. Kwiaty są nieświeże, a ozdoby tandetne i brzydkie, zupełnie nie trafiające w nasz gust. Potem wstydzimy się dawać komukolwiek takie kwiaty i żałujemy wydanych pieniędzy.

Jak oszczędzić sobie takich sytuacji?

Właśnie wybierając zamiast kwiaciarni tradycyjnej kwiaciarnię internetową. Na jej stronie będzie od razu widzieli, jakie ma w sprzedaży kwiaty, a także będziemy rzucić okiem na przykładowe bukiety, kosze kwiatowe, wieńce pogrzebowe, które przygotowują jej pracownicy. Jeśli oferta lub sposób wykonania nie będą nam odpowiadały, po prostu wybierzemy inną kwiaciarnię. Nie czeka nas zatem rozczarowanie i złość jak w przypadku tradycyjnych zakupów kwiatów.

Niebagatelną zaletą zakupów w kwiaciarni internetowej jest oszczędność czasu.

Nie tylko nie musimy już tkwić w kolejkach, ale możemy także zamówić dostarczenie kwiatów pod wskazany adres lub do konkretnej osoby, jeśli chwilowo sami nie mamy na to czasu albo możliwości (na przykład przebywamy za granicą). Teraz żaden wyjazd ani zapracowanie nie uniemożliwią nam wysłanie kwiatów ukochanej albo innej osobie.

Złożyć zamówienie w kwiaciarni internetowej można złożyć poprzez formularz elektroniczny lub telefonicznie. Zajmuje to dosłownie kilka minut. Możemy dokładnie określić, jaki bukiet nas interesuje (jakie kwiaty, jakie zdobienia i tym podobne), ale równie dobrze możemy zdać się na doświadczony, profesjonalny personel danej kwiaciarni, który – po wskazaniu przez nas okazji, z jakiej zamawiamy kwiaty i budżetu, który chcemy na to przeznaczyć – pomoże nam wybrać odpowiednie kwiaty.

Oferta kwiaciarni internetowej jest niezwykle bogata. Możemy zamówić zarówno pojedyncze kwiaty, jak i bukiety (w tym te na specjalne okazje, na przykład ślubne), kosze kwiatowe, wieńce pogrzebowe, wiązanki.

Do zamówionych kwiatów możemy również dołączyć drobny upominek, który z pewnością sprawi dodatkową radość obdarowanej osobie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *