Search
sobota 25 Maj 2019
  • :
  • :

Kreatywna reklama doskonale wpływa na pozytywny obraz firmy

Wiele firm marketingowych, których zadaniem jest zbudowanie odpowiedniego wizerunku danej firmy prześciga się w wymyślaniu różnego rodzaju akcji promocyjnych, tworzą wielkie billboardy oraz organizują eventy. Każda forma reklamy jest doskonałą opcją pod warunkiem, że jest ona efektywna i osiąga założone cele, jednak wszystko zależy od tego, jakiej wielkości budżet mamy na ten cel przeznaczony.

Nowe formy kreatywnej reklamy

Wielkie billboardy, chwytliwe hasła reklamowe, ciekawe reklamy w internecie czy nawet dłuższe spoty reklamowe – to formy promocji, na które należy przeznaczyć znaczną sumę pieniędzy. Jeśli jednak nie mamy w planach wydawania aż tak dużych sum, wówczas warto do tematu podejść kreatywnie. Chodzi o to, aby wywołać w klientach pozytywne skojarzenia z daną firmą, zaciekawić ich oraz sprawić, aby docenili nasze pomysły i starania i wybierali nasze produkty zamiast konkurencyjnych. Jednym z takich fajnych i stosunkowo niedrogich opcji na promocję danego przedsiębiorstwa są słodycze reklamowe, które sprawiają, że klienci mają bardzo miłe skojarzenia z daną firmą. Wszystko odbywa się na poziomie podświadomości, kiedy klient otrzymuje pyszne słodycze od firmy, które rozpływają się w ustach. Nasz mózg łączy wówczas przyjemność ze zjadania czekoladek, krówek czy lizaków z pozytywnym skojarzeniem co do nazwy firmy z opakowania. W ten sposób widząc logo przedsiębiorstwa na produktach w sklepie klient chętniej będzie je wybierał niż te oferowane przez konkurencję, ponieważ będą mu się je lepiej kojarzyć. Krówki reklamowe to fantastyczna, zupełnie nowa forma reklamy firmy, która działa doskonale, lecz nie nachalnie. Odwołuje się ona do podświadomości człowieka zamiast atakować go z każdej strony wymyślnymi spotami czy hasłami reklamowymi.

Słodycze idealną formą prezentu lub podziękowania

Nie tylko marketingowcy znają potęgę naszej podświadomości oraz zamiłowanie do słodyczy. Również my sami na co dzień stosujemy ten sam chwyt zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Kiedy chcemy za coś przeprosić – kupujemy czekoladę lub bombonierkę, kiedy chcemy za coś podziękować – również dajemy w prezencie słodycze, aby druga osoba dobrze nas kojarzyła. Tą miłą i przyjemną formę podziękowania stosują również młode pary, które coraz chętniej stosują krówki ślubne by wyrazić wdzięczność za uczestnictwo gości weselnych w tak ważnym dla nich dniu. Słodycze mają bardzo dużą moc i ogromny wpływ na naszą podświadomość – warto o tym pamiętać, kiedy następnym razem będziemy chcieli za coś podziękować lub przeprosić.

Zobacz: krówki reklamowe: http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *