Search
wtorek 25 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Kosmetyki dla kobiet w średnim wieku

vichy-liftactivPielęgnacja ciała jest niezbędna do podtrzymania dobrej formy skóry ciała. Z wiekiem nasza skóra wymaga coraz mocniejszej pielęgnacji i coraz bardziej specjalistycznych kosmetyków.

Różni producenci starają się oferować produkty wyspecjalizowane do różnego rodzaju cery. Przykładem jest seria kosmetyków Vichy Liftactiv, która została opracowana przez dermatologów i kosmetologów z myślą o pielęgnacji skóry kobiet w wieku od 35 do 45 lat.

Jak działa ta seria kosmetyczna?

Vichy liftactiv posiada specjalne składniki regenerująco odżywcze np. retinol i kwas hialuronowy, których zadaniem jest odpowiednie wygładzanie i redukowanie zmarszczek. Dzięki temu, że kosmetyki firmy Vichy są oparte na wodzie mineralnej firmy Vichy skóra dostaje dodatkowe zestawy minerałów odżywczych.

Sam producent firma Vichy znany jest z profesjonalnego podejścia do kosmetyków pielęgnacyjnych. Wieloletnia tradycja i produkty oparte na naturalnych składnikach sprawia, że znaczna liczba osób preferuje korzystanie z kosmetyków tej firmy.

Gdzie kupić Vichy liftactiv?

Produkty tej serii ze względu na swój charakter możemy zakupić jedynie w wybranych aptekach, które współpracują bezpośrednio z dystrybutorem tych kosmetyków. Możliwe jest również zamówienie tych produktów drogą internetową z wykorzystaniem aptek internetowych, które funkcjonują w Internecie w oparciu o apteki tradycyjne.

Takie apteki internetowe zwykle pozwalają na osiągnięcie znacznie niższych cen ze względu na charakter w jakim sprzedają swoje produkty.

Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Dobrze jest sprawdzić datę ważności. Z jednej strony należy unikać kończących się serii kosmetyków,  z drugiej apteki nieraz przeceniają znacznie produkty, których data ważności zbliża się do końca. Również kupując przez Internet mamy zwykle możliwość otrzymania różnego rodzaju próbek i dodatków, które pozwolą nam przetestować  zanim zamówimy dany towar.

Skąd brać opinie?

Oczywiście dobrze jest samodzielnie przetestować dany produkt przed kupieniem używając próbek, lub testując testerem dany produkt w aptece. Jeżeli jednak nie mamy takiej możliwości, a nie chcemy ryzykować złego zakupu możemy wcześniej przeczytać opinie o danym produkcie na forach dyskusyjnych i serwisach opiniotwórczych na których znajdziemy szereg informacji na temat wszystkich interesujących nas kosmetyków.