Search
wtorek 25 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Jak kupować taniej odzież?

Ludzie z racji chęci oszczędzania na różnych rzeczach coraz częściej są w stanie podjąć dodatkowy wysiłek także jeżeli chodzi o kupowanie odzieży. Mowa o dodatkowym czasie poświęconym na przejrzenie adresów sklepów z tańszymi ubraniami, porównaniu cen poszczególnych rzeczy czy samą podróż do podmiejskich centrów handlowych zamiast wizyty w droższych galeriach śródmiejskich.
Nie każdy z nas ma jednak dość czasu na ślęczenie godzinami w internecie w poszukiwaniu doskonałych ofert i buszowaniu po mieście w pogoni za okazjami. Gdzie więc powinniśmy skierować swoje kroki po odzież w jak najniższej cenie?

Na początku trzeba zastanowić się czego tak naprawdę szukasz i za ile. Potem najłatwiejszą rzeczą jaką możesz zrobić jest wejście na strony sklepów internetowych, na serwis aukcyjny typu Allegro bądź Olx.pl czy też znaleźć odpowiedni telemarket online, gdzie akurat zauważysz wyprzedaż. Najbardziej ciekawą opcją z powyższych wydają się aukcje internetowe. Dają szeroki dostęp do wielu niesamowicie atrakcyjnych ofert. Nietrudno na takich aukcjach znaleźć prawdziwe perełki jak na przykład sukienka znanego projektanta, z której jakaś Pani akurat przestała ostatnio korzystać albo buty noszone tylko raz na jakimś weselu. Ich koszt w porównaniu do tych samych z wystawy sklepowej okazuje się często prawie dwukrotnie niższy, więc jak najbardziej jest to korzystna i warta uwagi rzecz.

closet-1

Jeżeli jednak nie lubisz oglądać ubrań tylko przez sieć i wolisz najpierw sama przymierzyć i sprawdzić dany ciuch, to o wiele lepsza opcją okaże się na pewno wizyta w popularnym w naszym kraju lumpeksie. Wielu ludzi ciągle wydaje się, że do takich sklepów przychodzą jedynie najbiedniejsi z naszych współobywateli, albo że nie da się tam znaleźć nic naprawdę ciekawego i o odpowiedniej jakości. Tymczasem jest to wielki błąd. Okazuje się, że w takich ciuch-landach bez kłopotu można za śmieszne pieniądze zdobyć naprawdę bardzo modne i formowe rzeczy. Okazje cenowe zdarzają się tam praktycznie codziennie. Wystarczy tylko dowiedzieć się w jakich dniach tygodniach właściciele dostarczają nowy towar i tego samego dnia, najlepiej jeszcze przed południem wybrać się tam na zakupy.
Mimo tych pozytywów w robieniu zakupów w lumpeksach dalej wiele osób nie potrafi się przemóc do wizyty tam. Niekiedy nawet zdarza się, że Ci zamożniejsi, bądź chcący się za takich uchodzić, najzwyczajniej w świecie wstydzą się tam przychodzić. Mają obawy, że ktoś ich albo rozpozna albo opowie o tym ich znajomym. Na szczęście coraz bardziej się to zmienia i spora część ludzi przestaje się bać chodzić do takich przybytków. Możliwość wyłowienia prawdziwych okazów takich jak koszula dobrej marki za parę złotych, wytrzymałe buty, czy nawet legginsy wyszczuplające przekonują tych, którzy mają jeszcze wątpliwości co do odwiedzenia lumpeksu. W niektórych kręgach ludzi, jak na przykład hipsterzy czy blogerzy modowi, chodzenie po takich tańszych sklepach stało się pewien sposób zwyczajnie modne i na pewno nie jest powodem do wstydu.

 

źródło: http://www.tvokazje.pl/17-moda
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *