Search
niedziela 23 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Gdzie zorganizować wesele? Na Mazurach!

Chyba nikt nie zaprzeczy, że mazury to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce i na świecie. Już samo to sprawia, że wielu chce spędzić tu najważniejsze i najbardziej wzruszające chwile swojego życia mianowicie ślub oraz uroczystości weselne. Te urocze miejsca dodadzą każdej chwili jeszcze większej magii. W dodatku ci, którzy organizują dbają o każdy najdrobniejszy szczegół, by twoje wesele było doskonałe.

Gdzie indziej moglibyśmy mieć wesele w plenerze wśród niezmąconej przyrody, tajemniczym zamku z luksusową salą balową, podwórzu ze wspaniałym ogrodem czy w przytulnej i klimatycznej gospodzie? Ponad to ceremonia zaślubin może się tu odbyć na przykład w  dziupli 600- letniego dębu lub na środku jeziora w chińskiej altanie! Wyobraźmy sobie tylko zdjęcia jakie zostaną nam na pamiątkę po weselu w takich miejscach. Gdziekolwiek nie były by one zrobione czy w wytwornie urządzonej sali czy na zewnątrz wśród lasów i jezior będą piękne. Mamy więc tu zapewnioną piękną sesję ślubną.

Dla par młodych przygotowano tu też liczne atrakcje w postaci rejsów statkami, pokazów sztucznych ogni, występów zespołów tanecznych i wokalnych nawiązujących do tradycji tego miejsca, czy nocy poślubnej w apartamencie gratis. Są tu również doświadczeni szefowie kuchni – gdy coś upieką czy ugotują, smakowity zapach rozprzestrzeni się wśród wszystkich gości. Szefowie podają gościom swoje najlepsze specjały osobiście.

Jednym z hoteli, w którym z całą pewnością zorganizujemy wesele marzeń jest Mazurski Raj. Jest to hotel znajdujący się nad jeziorem Bełdany, w gminie Ruciane Nida. Mazurski Raj oferuje wesela do nawet 250 osób. Do tego w rewelacyjnej cenie, bo już od 99 złotych od osoby. Hotel oferuje ponadto gratisowy Dom Myśliwski dla nowożeńców oraz darmowe pokoje dla druhen i drużbów. Mazurski Raj znajduje się nad samym jeziorem i posiada własny port. O tym wszystkim przeczytamy na ich stronie, pod adresem www.mazurskiraj.pl/wesela.

Wesele na Mazurach jest najlepszym wyborem dla tych którzy chcą uczcić swoje wesele z dala od ulicznego zgiełku i szarych miast. Z góry zapewnieni są tu już fotografowie, kamerzyści, oprawa muzyczna i świetlna dzięki czemu zaoszczędzisz dużo cennego czasu na samodzielne ich szukanie i załatwianie. Jest tu bogata baza hotelowa i wiele wspaniałych restauracji dzięki czemu mamy naprawdę duży wybór na różne kieszenie. Za tym, że warto urządzić tu ślub przemawia wiele osób, które już go tu spędziły i szczerze je poleca.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *