Search
niedziela 23 Wrzesień 2018
  • :
  • :

Czy warto kupować w aptece internetowej?

farmacja7

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie są plusy kupowania produktów przez Internet? Z pewnością nie raz zamawiałeś coś z jednego z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych czy w jednym z większych sklepów internetowych.

Zalet tego typu zakupów jest wiele, ale chyba do najważniejszych trzeba zaliczyć znacznie niższe ceny i wygodę zakupów.

Kupowanie przez Internet staje się nie tylko coraz wygodniejsze, ale i coraz bezpieczniejsze. Właściciele sklepów starają się nieustannie podnosić standard obsługi, szybkość dostawy czy bogactwo oferty.

Jak wygląda sytuacja z aptekami internetowymi?

Tutaj, oprócz kilku utrudnień prawnych również można zauważyć spore zainteresowanie zakupami internetowymi w aptekach. Istnieje wiele powodów dla których warto jest kupować w aptekach.

Do głównych zalet podobnie jak w sklepach internetowych można zaliczyć niższe ceny oraz wygodę robienia zakupów.

Na ten moment w aptekach internetowych takich jak  http://www.nowafarmacja.pl/ zakupimy produkty dostępne bez recepty oraz kosmetyki i suplementy. Po zakup leków dostępnych z przypisania lekarza będziemy musieli udać się do apteki stacjonarnej.

Jest to z jednej strony utrudnienie, a z drugiej swego rodzaju zabezpieczenie przed nadużyciami.

W której aptece warto kupować?

W Internecie funkcjonuje ponad setka aptek internetowych. To, w której kupimy zależy tylko od naszych potrzeb i naszej ochoty. Warto jest jednak porównać poszczególne ceny produktów w kilku największych i renomowanych aptekach i na tej podstawie podjąć ostateczną decyzję o tym, w której aptece kupimy interesujące nas produkty.

W ten sposób będziemy mieli pewność, że nie przepłaciliśmy.

Dodatkowe rabaty i obniżki

Wiele aptek podobnie jak sklepów stacjonarnych oferuje możliwość darmowej przesyłki. Zwykle dotyczy to towaru, za który zapłacimy większą kwotę. Próg darmowej dostawy każda apteka ustala sama i może on być zależny od wielu elementów.

Również programy lojalnościowe i zniżki dla stałych klientów są popularne w niektórych aptekach zarówno tych stacjonarnych jak i tych internetowych.