Search
sobota 25 Maj 2019
  • :
  • :

Chęci coraz większe a potencjał coraz mniejszy

Problemy z potencją w dzisiejszych czasach dotykają również mężczyzn. Obniżenie sprawności seksualnej, problemy z erekcją czy spadek libido, to zaburzenia sfery seksualnej, które mogą w znacznym stopniu utrudniać życie mężczyzny. Najczęstszą ich przyczyną jest przemęczenie, stres oraz fizjologiczne zmiany hormonalne związane z dojrzałym wiekiem.

Prezent dla jego ego

Zmagając się z takimi problemami mężczyźni coraz częściej sięgają po różnego rodzaju preparaty. Wybór produktów na rynku jest olbrzymi. Jednym z najbardziej znanych leków jest Permen. Lek reklamuje się, jako suplement diety „pierwszej klasy”, który został doceniony przez tysiące mężczyzn. Preparat zwiera substancje pochodzenia naturalnego takie jak trubulus terrestris, który poprawia seksualną wydajność, żeń – szeń, odpowiedzialny za wywołanie erekcji czy arginina, która dogrywa ważną rolę w regulacji krążenia krwi. Na rynku dostępny jest także ulepszona wersja leku Permen – Permen King. Zawiera on podwójną dawkę składników, które zostały wymienione wcześniej. Ponadto wersja ta została wzbogacona w ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który działa jak afrodyzjak, zwiększa pożądanie i libido, podnosząc działanie preparatu. Cena to około 67 zł.

Inne dostępne substytuty na rynku to:

  • Stymen – zawiera w swoim składzie prasteron, który jest odpowiednikiem testosteronu. Zawarty prastymen zwiększa poziom testosteronu we krwi, poprawiając sprawność seksualną, stan psychiczny oraz kostno – stawowy. Cena około 25 zł.
  • Vitasteron – w skład preparatu wchodzi kompozycja trzech naturalnych składników: mleczko królewskie, żeń – szeń oraz palma sabalowa. Korzystanie wpływają one na sprawność seksualną mężczyzny, równowagę hormonalną oraz wzmacniają organizm. Cena około 27  zł.
  • Penigra – lek wyróżnia kompozycja składnikowa: monometioninian cynku, ekstrakt
    z owocu cytryńca chińskiego, nasion guarany, owocu palmy Sabal i drewna drzewa. Wpływa na poziom testosteronu oraz antygenu PSA, pobudzając popęd płciowy
    i znosząc objawy przemęczenia. Cena około 49 zł.

Pozostałe odpowiedniki, wcale nie gorsze niż najpopularniejszy Permen to: Manforte, Liderin, Olimp Elektron, Clavin czy Braveran.

Pomimo różnorodnych składników wszystkie suplementy diety mają na celu wzbudzić
w mężczyznach na nowo potencjał oraz podnieść poziom aktywności seksualnej.