Search
czwartek 25 Kwiecień 2019
  • :
  • :

Bloomingville – meble skandynawskie

Czasy, w których półki sklepowe świeciły pustkami minęły bezpowrotnie. Zamiast tego, razem z nadejściem kapitalizmu, zalała nas fala produktów i towarów – zarówno tych wytwarzanych w kraju, jak i za granicą. Początkowo duże ilości wszystkiego, dostępne od zaraz na rynku, zachwycały. Po kilkudziesięciu latach jednak ludzie powracają do prostoty i minimalizmu. Dotyczy to zarówno tego, w co się ubierają (stawiają na jakość materiałów, a nie na ilość), co jedzą (wybierają proste, nieprzetworzone produkty), jak i tego jak mieszkają (stawiają na minimalizm i funkcjonalność).
Jeśli chodzi o ostatni z wymienionych aspektów – dekorowanie domu – obecnie zauważa się bardzo wyraźny trend – zapanowała moda na meble skandynawskie.

Na salonach królują proste kolory – biele, szarości, brązy. Wszystko zachowane jest w naturalnej kolorystyce i przywodzi na myśl bliskość natury. Meble skandynawskie zazwyczaj królują w białych barwach z dodatkiem brązu. Jeśli chodzi o materiały, z jakich są wykonane, to bez wątpienia najważniejsze jest czyste drewno. Raczej brakuje modernistycznych kolorów i nietypowych materiałów. W Polsce rzadko kiedy znaleźć możemy prawdziwe meble skandynawskie. Większość z oferowanych na rynku to raczej meble wzorowane na tych z Północy. Popularni producenci prześcigają się, aby zaoferować swoim klientom nowoczesne wzory, których szukają. Tak naprawdę, prawdziwe meble skandynawskie znaleźć możemy w sieci. Istnieje wiele sklepów internetowych, zajmujących się pośrednictwem sprzedaży tych produktów. Przykładem może tu być sklep bloominvgville (zobacz więcej na http://opaandcompany.com/).

Warto odwiedzić stronę sklepu, żeby zobaczyć, że oferuje on nie tylko meble skandynawskie, ale również tysiące innych wspaniałych dodatków, które możemy zakupić do naszego domu. Kupując przez bloomingville mamy ten komfort, że zamówione produkty zostaną dostarczone bezpośrednio pod nasze drzwi. Nie musimy martwić się, jak przewieziemy zakupione towary. Oczywiście, minusem zakupu przez bloomingville i przez jakikolwiek inny sklep internetowy jest to, że ciężko wyobrazić sobie to, jak produkty przedstawione na zdjęciach wyglądają w realu. Dlatego właśnie, zanim cokolwiek kupimy, warto sprawdzić dokładne wymiary, jakimi opisane są meble skandynawskie dostępne na bloomingville. To zresztą powinniśmy robić za każdym razem kiedy kupujemy coś przez sieć. Niekoniecznie musza to być elementy wyposażenia domu, ale również na przykład buty czy ubrania. Na szczęście, kupując w sieci mamy możliwość zwrotu zakupu w przeciągu czternastu dni.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *